Webinar ‘Cochleaire implantatie: Het traject en revalidatie’ | Professional

8 februari 2023
Auteur: Rene van der Wilk
Leestijd: 1 min

Op 9 maart 2023 organiseert Cochlear tussen 12:00 en 13:00 uur een webinar met de titel ‘Cochleaire implantatie: het traject en revalidatie’. Het webinar organiseert Cochlear in samenwerking met Tim Bost, klinisch-fysicus audioloog verbonden aan het Amsterdam AMC. Het webinar is bedoeld voor professionals werkzaam in de hoorbranche. Audiologen, KNO-artsen en audiciens zijn van harte welkom deel te nemen. StAr-accreditatie voor audiciens is aangevraagd.

webinar cochleaire implantatie CI

Het webinar

Tijdens het webinar ‘Cochleaire implantatie: het traject en revalidatie’ geven Tim Bost en Cochlear u antwoord op de volgende vragen:

  • Hoe weet ik of één van mijn klanten in aanmerking komt voor cochleaire implantatie?
  • Hoe verloopt het traject tot cochleaire implantatie in het ziekenhuis?
  • Hoe verloopt de revalidatie na cochleaire implantatie?
  • Wat kan mijn klant verwachten na cochleaire implantatie?
  • Wat kan ik voor mijn klant betekenen?

Het webinar zal u helpen om uw kennis rond cochleaire implantatie en indicaties te verbreden zodat u uw klant nog beter kan ondersteunen in zijn hoorzorgtraject.  

De training duurt ongeveer 50 minuten en StAr-accreditatie is aangevraagd voor StAr-geregistreerde audiciens.

Wilt u graag deelnemen? Registreer u dan hier

Heeft u vragen over het webinar? Dan kunt u deze mailen naar marketing.bnl@cochlear.com

vacature audicien cochlear

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

St. Antonius Ziekenhuis helpt zestig kinderen met buisjes tijdens extra operatiedag

25 april 2025 | Zestig kinderen kregen op zaterdag 12 april buisjes in hun oren tijdens een extra operatiedag [...]

Hyperacusis en misofonie: nieuw boek van James A. Henry brengt orde in geluidsgevoeligheidsstoornissen

24 april 2025 | Het recent verschenen boek The Hyperacusis and Misophonia Book levert een belangrijke bijdrage aan het [...]

Cochleair implantaat maakt volwaardig meedoen op werk mogelijk, luisteren blijft inspannend

23 april 2025 | Cochleair implantaten (CI’s) zorgen ervoor dat mensen met ernstig gehoorverlies volwaardig kunnen deelnemen aan het [...]

Oorpijn zonder oorprobleem? Kaakproblemen blijken vaak de oorzaak

21 april 2025 | Oorpijn hoeft niet altijd in het oor zelf te ontstaan. Een aanzienlijk deel van de [...]