Voorlichting over cochleair implantaten bij HoorProfs audiciens

2 augustus 2016
Auteur: Rene van der Wilk
Leestijd: 1 min

Als zelfs de zwaarste hoortoestellen niet meer voldoende helpen om te horen en verstaan zijn er voor ernstige slechthorenden andere oplossingen beschikbaar zoals cochleair implantaten (CI’s). Een selecte groep Hoorprofs audiciens hebben een opleiding gevolgd bij fabrikant Cochlear om ernstig slechthorenden neutrale informatie te bieden over de mogelijkheden van cochleair implantaten en hun toepassingsgebied.

voorlichting over cochleair implantaten

Samenwerking Cochlear en Hoorprofs

HoorProfs audiciens en Cochlear (leverancier van CI’s) zijn een samenwerking gestart om de informatie dichterbij de doelgroep van potentiele CI dragers te brengen. Het doel is om objectieve informatie te bieden over cochleair implantaten. De audiciens die de opleiding hebben gevolgd kunnen ernstig slechthorenden vertellen wanneer zij voor een CI in aanmerking komen en waar zij terecht kunnen voor nadere informatie en plaatsing.
De Hoorprofs audiciens die getraind zijn op het gebied van de werking van CI’s en de indicatieregelgeving ervan hebben voor belangstellenden informatiematerialen in huis en kunnen hun verder wegwijs maken.
HoorProfs audiciens staan al jaren bekend om hun expertise op vlak van advies en aanpassing van hoortoestellen. Door de samenwerking met Cochlear weten ze hun kennis ook breder toe te passen zoals op het gebied van voorlichting op het vlak van implanteerbare hooroplossingen. CI gebruikers kunnen bij audiciens natuurlijk ook terecht voor de aanschaf van hoorhulpmiddelen, zoals draadloze accessoires en solo-apparatuur.

Onderstaande HoorProfs audiciens hebben de training bij Cochlear gevolgd en willen u graag van informatie voorzien:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Adelante organiseert maandelijkse online sessies over tinnitus – Schrijf in!

17 juli 2025 | Adelante organiseert tot eind dit jaar elke maand een gratis online vraag-en-antwoordsessie over tinnitus. De [...]

BB Hearing, Battery Benelux en HearPlanet verder onder BB Synergy B.V.

15 juli 2025 | Vanaf juli 2025 zijn BB Hearing, Battery Benelux en HearPlanet samengebracht onder één bedrijfsstructuur: BB [...]

Studiedag over zinnige hoorzorg en cochleaire implantatie op 13 september in Den Bosch

14 juli 2025 | Op zaterdag 13 september 2025 organiseert Stichting OPCI samen met drie CI-fabrikanten een studiedag in [...]

Wat kijken naar abstracte kunst ons leert over horen en verstaan

13 juli 2025 | Als we naar abstracte kunst kijken, geeft ons brein betekenis aan wat we zien. Iedereen [...]