Verdiepende informatiebijeenkomsten over CI – Cochlear

29 november 2019
Auteur: Rene van der Wilk
Leestijd: 1 min

Wilt u meer gedetailleerde informatie over ervaringen met cochleaire implantaten, de keuzemogelijkheden, randapparatuur en technische achtergronden? Dan bent u van harte welkom om deel te nemen aan een verdiepende informatiebijeenkomst over cochleaire implantatie georganiseerd door fabrikant Cochlear.

informatiebijeenkomsten cochleair implantaat cochlear

U wordt verwelkomd door ervaringsdeskundigen die een CI dragen, en een audiologisch specialist van Cochlear. Zij vertellen u meer over de keuzemogelijkheden, de randapparatuur, de accessoires en de technische achtergrond.

De ervaringsdeskundigen vertellen u over hun eigen CI-traject, operatie, revalidatie en hoe het is om met een CI te leven.

De audiologisch specialist zal u vertellen over de werking van het gehoor en CI, de combinatie met een hoortoestel, sparen van restgehoor, gebruik van hulpapparatuur, verschillende keuzemogelijkheden etc.

Na afloop van de bijeenkomst is er ruim de gelegenheid om verder te praten met elkaar en verdiepende vragen te stellen.

Data eerste helft 2020

In 2020 vinden er verdiepende bijeenkomsten plaats op de volgende data:

  • Woensdag 8 januari 2020 van 13:30 tot 16:00 uur
  • Woensdag 5 februari 2020 van 13:30 tot 16:00 uur
  • Woensdag 1 april 2020 van 13:30 tot 16:00 uur
  • Woensdag 6 mei 2020 van 13:30 tot 16:00 uur
  • Woensdag 3 juni 2020 van 13:30 tot 16:00 uur

Locatie en aanmelden

Klik om u aan te melden hier.
De locatie is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en met de auto. Op locatie zijn ringleiding en een schrijftolk aanwezig. U mag iemand meenemen en uiteraard zijn er geen kosten verbonden aan de deelname. Aanmelden is noodzakelijk vanwege een beperkt aantal plaatsen.

Adres:

Cochlear Informatiecentrum
Herculesplein 16
3584 AA Utrecht

Na aanmelding via de bovenstaande weblink, ontvangt u een bevestigingsmail en de nodige praktische informatie. Indien u die mail niet binnen enkele minuten hebt ontvangen, controleer dan uw spamfilter of de map Ongewenste e-mailberichten.

Heeft u geen bevestigingsmail ontvangen of heeft u andere vragen of opmerkingen? Dan kunt u contact opnemen met Rosanne van der Pas – van Esch, Cochlear Audiologie Specialist via rvanesch@cochlear.com

Voor meer informatie over cochlear kijk op: https://www.cochlear.com

Voor meer algemene informatie klik op: cochleair implantaten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Innovatieve precisie-instrumenten OTOARM en OTODRIVE ondersteunen KNO-artsen bij cochleaire implantaties

27 april 2025 | MED-EL en het Zwitserse medtechbedrijf CASCINATION AG lanceren twee nieuwe technologieën die de precisie en [...]

St. Antonius Ziekenhuis helpt zestig kinderen met buisjes tijdens extra operatiedag

25 april 2025 | Zestig kinderen kregen op zaterdag 12 april buisjes in hun oren tijdens een extra operatiedag [...]

Hyperacusis en misofonie: nieuw boek van James A. Henry brengt orde in geluidsgevoeligheidsstoornissen

24 april 2025 | Het recent verschenen boek The Hyperacusis and Misophonia Book levert een belangrijke bijdrage aan het [...]

Cochleair implantaat maakt volwaardig meedoen op werk mogelijk, luisteren blijft inspannend

23 april 2025 | Cochleair implantaten (CI’s) zorgen ervoor dat mensen met ernstig gehoorverlies volwaardig kunnen deelnemen aan het [...]