Stem op Sandra Ballij van Ctalents als Changemaker 2024

29 augustus 2024
Auteur: Rene van der Wilk
Leestijd: 1 min

Sandra Ballij oprichter van Ctalents is een echte changemaker. Met haar sociale onderneming Ctalents maakt zij het verschil voor mensen met een auditieve of visuele beperking. Sandra wil dat voor zoveel mogelijk mensen doen door de werkloosheid onder deze groep te verlagen. Dat is hard nodig want maar liefst 71% heeft geen werk. Met Ctalents wil ze dit terugbrengen naar 20% en daarmee organisaties versterken met nieuw talent. Sandra is genomineerd als Changemaker 2024. Door op haar te stemmen maakt Ctalents kans op een flink budget en ook levenslange ondersteuning. Breng daarom nu uw stem op haar uit.

Sandra Ballij Ctalents Changemaker 2024 Award STEM
Sandra Ballij van Ctalents tijdens het interview voor de Changemaker Award 2024 (beeld uit video)

Changemaker 2024 award

Door te stemmen bepaalt u de Top 3 van de winnaars van de Changemaker Award. De winnaar krijgt 100.000 euro marketingbudget van UBO Agency en levenslange ondersteuning van nlgroeit. De winnaar wordt op 25 september tijdens het nlgroeit-jaarevent bekend gemaakt. Door op Ctalents te stemmen, biedt u deze sociale onderneming de kans om een nog grotere impact te maken voor mensen met een auditieve en visuele beperking. Uw steun kan dus een cruciale rol spelen om Ctalents haar doelen te laten bereiken.

Elke stem telt natuurlijk en voor Sandra betekent uw steun zeer veel. Het kost maar 15 seconden van uw tijd om op haar te stemmen. Klik op onderstaande knop om te stemmen.

stem changemaker 2024 award ctalanets Sandra Ballij
.

Help Sandra Ballij deze kans te verzilveren. De organisatie kan met het budget toptalent wat toevallig doof, slechthorend, bind of slechtziend is, matchen met organisaties die zich willen onderscheiden en versterken.

Meer weten over het verhaal dat achter Ctalents zit? Kijk dan naar het onderstaande interview met Sandra die met haar tomeloze energie zich inzet voor de missie van Ctalents.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Hoortoestellen ook effectief bij verborgen gehoorverlies

13 januari 2025 | Mensen met een verborgen gehoorverlies (Hidden Hearing Loss) hebben baat bij hoortoestellen. Het verstaan in [...]

Fast Pair voor hoortoestellen: sneller koppelen met Android smartphones

9 januari 2025 | Google lijkt bezig te zijn om Fast Pair technologie ook beschikbaar te maken voor hoortoestellen. [...]

Distributeur Starkey in Apeldoorn overgenomen door Amerikaanse fabrikant Starkey

8 januari 2025 | De importeur en vertegenwoordiger van Starkey in Apeldoorn is per 1 januari 2025 overgenomen door [...]

Vernieuwde hoortoestellendatabase online in te zien

7 januari 2025 | Stichting Protocol Hoorhulpmiddelen (SPHHM) heeft per 1 januari de hoortoestellendatabase vernieuwd. De database is via [...]