Samsung bereidt toetreding hoortoestellenmarkt voor

1 mei 2015
Auteur: Rene van der Wilk
Leestijd: 1 min

Volgens BusinessKorea bereidt Samsung zich voor om de snel groeiende hoortoestellenmarkt te betreden. De hoortoestellenmarkt maakt een snelle groei door die geschat wordt op zo’n 8% per jaar.  Samsung wil daarom zich ook op dit segment van de elektronicamarkt richten.

Samsunglogo

Het bedrijf blijkt een bestelling van 13.9 miljoen dollar aan versterkers geplaatst te hebben zoals die gebruikt worden in hoortoestellen. Ook heeft het bedrijf een flink aantal patenten op zijn naam gezet die gerelateerd zijn aan hoortoesteltechniek.

Het is overigens nog niet helemaal duidelijk of het bedrijf daadwerkelijk hoortoestellen gaat produceren of zich meer richt op de hoorhulpmiddelen die als consumentenelectronica verkocht kunnen worden.

De stap blijkt goed te passen bij de intenties van de Vice Voorzitter Lee Jae-yong om de ‘mobiele gezondheidszorg’ te betreden. Volgens bronnen heeft Samsung het doel volgend jaar de ontwikkeling van de hoortoestellen rond te hebben, het moment waarop de Galaxy S7 wordt geintroduceerd.

Samsung Electronics wil een hoortoestel of hoorhulpmiddel presenteren met een verbeterd draadloos systeem waarmee de smartphone wordt verbonden met het hoortoestel.

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

St. Antonius Ziekenhuis helpt zestig kinderen met buisjes tijdens extra operatiedag

25 april 2025 | Zestig kinderen kregen op zaterdag 12 april buisjes in hun oren tijdens een extra operatiedag [...]

Hyperacusis en misofonie: nieuw boek van James A. Henry brengt orde in geluidsgevoeligheidsstoornissen

24 april 2025 | Het recent verschenen boek The Hyperacusis and Misophonia Book levert een belangrijke bijdrage aan het [...]

Cochleair implantaat maakt volwaardig meedoen op werk mogelijk, luisteren blijft inspannend

23 april 2025 | Cochleair implantaten (CI’s) zorgen ervoor dat mensen met ernstig gehoorverlies volwaardig kunnen deelnemen aan het [...]

Oorpijn zonder oorprobleem? Kaakproblemen blijken vaak de oorzaak

21 april 2025 | Oorpijn hoeft niet altijd in het oor zelf te ontstaan. Een aanzienlijk deel van de [...]