Online informatiebijeenkomst cochleair implantaten voor ouders

18 maart 2021
Auteur: Rene van der Wilk
Leestijd: 2 min

Kom alles te weten over het cochleair implantaat van Advanced Bionics en kom in contact met ouders van kinderen met een cochleair implantaat

Bent u op zoek naar informatie over een cochleair implantaat (CI) voor uw kind en vraagt u zich af wat de ervaringen van andere ouders zijn? Bent u benieuwd wat de unieke samenwerking tussen een CI en een hoortoestel van Phonak en Advanced Bionics uw kind kan bieden? En wat komt er allemaal kijken bij een CI-traject, de operatie en revalidatie? Lees verder voor meer informatie en om uzelf aan te melden.

informatiebijeenkomst cochleair implantaat voor ouders

Datum en tijd

Dinsdag 30 maart 2021 van 19.00 uur tot 21.00 uur.

Aanmelden

Overweegt u een cochleair implantaat voor uw kind en wilt u graag aanwezig zijn op een ONLINE CI-informatiebijeenkomst gericht op ouders, meldt u dan aan. Geef bij uw aanmelding kort aan wat uw achtergrond is en of u specifieke vragen heeft waar we rekening mee kunnen houden. 
Aanmelden kan via het aanmeldingsformulier op deze webpagina of door het sturen van een mail naar Info.Benelux@AdvancedBionics.com. Na aanmelding ontvangt u een bevestiging per e-mail en informatie over uw online deelname.

Locatie van de bijeenkomst

Het betreft een ONLINE bijeenkomst. Het enige wat u nodig heeft is een PC verbonden met internet en een webbrowser. Heeft u geen camera en/of microfoon, dan kunt u makkelijk meekijken en luisteren.

Programma informatiebijeenkomst

Tijdens de ONLINE CI-informatiebijeenkomst legt een logopedist en audioloog uit hoe een CI precies werkt en wat de unieke kenmerken zijn van Advanced Bionics. We gaan specifiek in op de gloednieuwe Sky CI M processor die specifiek voor kinderen werd ontwikkeld samen met Phonak. Er is ook aandacht voor de kenmerken van het implantaat zoals de mogelijkheid om zorgeloos een MRI-scan te kunnen ondergaan. Draadloze connectiviteit krijgt bijzondere aandacht omdat kinderen niet alleen op school, maar ook thuis graag naar muziek luisteren, filmpjes kijken en gamen. Ook is er specifiek aandacht voor de revalidatie met een CI en de tools die AB hiervoor ter beschikking stelt. Tot slot is het mogelijk om achteraf in contact te worden gebracht met verschillende ouders van kinderen met een CI die iets kunnen vertellen over wat hun CI voor hun kind en hun gezin betekent.

Er is aan het einde van de bijeenkomst gelegenheid voor het stellen van vragen. Na de bijeenkomst kan er altijd nog individueel contact worden opgenomen voor meer informatie over de (on)mogelijkheden van een CI al dan niet in combinatie met het unieke, samenwerkende bimodale hoortoestel van Phonak en AB, nl. Sky M.

Meer informatie

Schikt deze datum u niet? Stuur dan een e-mail naar Info.Benelux@AdvancedBionics.com, dan kijken we naar de mogelijkheid voor een andere datum of een één-op-één-gesprek. Dit kan ook online!

Heeft u vragen over deze bijeenkomsten? Laat het ons weten! Neem dan contact op met AdvancedBionics via +31 (0) 88 – 600 88 30 of Info.Benelux@AdvancedBionics.com.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Innovatieve precisie-instrumenten OTOARM en OTODRIVE ondersteunen KNO-artsen bij cochleaire implantaties

27 april 2025 | MED-EL en het Zwitserse medtechbedrijf CASCINATION AG lanceren twee nieuwe technologieën die de precisie en [...]

St. Antonius Ziekenhuis helpt zestig kinderen met buisjes tijdens extra operatiedag

25 april 2025 | Zestig kinderen kregen op zaterdag 12 april buisjes in hun oren tijdens een extra operatiedag [...]

Hyperacusis en misofonie: nieuw boek van James A. Henry brengt orde in geluidsgevoeligheidsstoornissen

24 april 2025 | Het recent verschenen boek The Hyperacusis and Misophonia Book levert een belangrijke bijdrage aan het [...]

Cochleair implantaat maakt volwaardig meedoen op werk mogelijk, luisteren blijft inspannend

23 april 2025 | Cochleair implantaten (CI’s) zorgen ervoor dat mensen met ernstig gehoorverlies volwaardig kunnen deelnemen aan het [...]