CI-informatiebijeenkomsten Oticon Medical – najaar 2021

14 oktober 2021
Auteur: Rene van der Wilk
Leestijd: 1 min

Komende maanden organiseert Oticon Medical drie online-informatiebijeenkomsten en een ‘live’ bijeenkomst over cochleair implantatie. Met de informatiebijeenkomsten wil Oticon Medical kandidaten voor een cochleair implantaat zo optimaal en transparant mogelijk van informatie voorzien. De informatiebijeenkomsten zullen plaatsvinden op 28 oktober, 25 november, 27 november (fysiek in Hotel van der Valk in Goes) en 2 december 2021. De informatiebijeenkomsten worden ondersteund door een schrijftolk.

informatiebijeenkomsten cochleaire implantatie oticon medical najaar 2021

Voor kandidaat CI-dragers

De online-bijeenkomsten van Oticon Medical zijn gericht op kandidaat CI-dragers die zich graag goed willen oriënteren op de keuze van een cochleair implantaat.

Om geïnteresseerden zo goed en transparant mogelijk te informeren zullen Henk van Rees (OPCI) en Serge Kriek (Oticon Medical) de deelnemers meenemen in de wereld van CI, het Neuro 2-systeem van Oticon Medical en alles wat komt kijken gedurende het volledige traject van cochleaire implantatie. Henk van Rees is vertegenwoordiger en ervaringsdeskundige van het Onafhankelijk Platform Cochleaire Implantatie (OPCI).
Oticon Medical informeert geïnteresseerden op deze manier zo over cochleair implantaten in het algemeen en de eigen oplossing die het bedrijf biedt.

Schrijftolk

De informatiebijeenkomsten wordt ondersteund door een schrijftolk.

Inschrijven

Schrijf u in voor een van onderstaande tijdstippen door op de ‘Schrijf in’ knop te klikken onder de gewenste optie.
Een mail naar omcommunicatie@oticonmedical.com sturen kan ook. Vermeldt daarin uw naam en de datum waarop u wilt deelnemen.


Donderdag 28 oktober 2021, 10:00 – 11:00 uur (online)

schrijf in klein

Donderdag 25 november 2021, 19:30 – 20:30 uur (online)

schrijf in klein

Zaterdag 27 november 2021, 10:00 – 12:00 uur,
Fysieke bijeenkomst in Hotel van der Valk in Goes

schrijf in klein

Donderdag 2 december 2021, 10:00 – 11:00 uur (online)

schrijf in klein

Kijk voor een overzicht van de data en tijdstippen waarop Oticon Medical CI Informatiebijeenkomsten organiseert op deze website.

Klik hier voor informatie over de cochleaire implantaten van Oticon Medical

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Stichting SEMH: nieuwe partij voor kwaliteitsbewaking hoorhulpmiddelenzorg | Professional

20 maart 2023 | Interview met SEMH-directeur René Ungerer   De kwaliteit van de hulpmiddelenzorg in Nederland wordt bewaakt. [...]

Financiële dienstverlener Alpina toegankelijk voor doven en slechthorenden

16 maart 2023 | Alpina is de eerste financiële dienstverlener die toegankelijk is voor doven, slechthorenden en mensen met [...]

Virtual Reality training verbetert ruimtelijk horen dragers één cochleair implantaat

14 maart 2023 | Onderzoekers van de Universiteit van Trento in Italië en de Universiteit van Lyon in Frankrijk [...]

Last van een bromtoon in de omgeving? Een hoortoestel kan helpen

13 maart 2023 | Een bromtoon in de omgeving is voor sommigen een flinke bron van hinder die ook [...]