MED-EL CI koffietafel bijeenkomst: 16 mei 2025

7 maart 2025
Auteur: Rene van der Wilk
Leestijd: 1 min

Op 16 mei organiseert MED-EL de jaarlijkse CI-koffietafel bijeenkomst. Tijdens dit evenement komen MED-EL CI-gebruikers uit heel Nederland samen om hun ervaringen te delen. Deelnemers wisselen tijdens een kop koffie met lekkers praktische tips uit over het leven met een CI. Ook geeft het team van MED-EL uitgebreide informatie. Uw partner of kennis is ook welkom. Meld u snel aan!

| Aankondiging

MED-EL koffietafel bijeenkomst 16 mei 2025
.

Wanneer:           vrijdag 16 mei 2025 van 14:00 tot 17:00 uur

Waar:                  Utrecht (informatie over de exacte locatie volgt na inschrijving)

Kosten:               Gratis

Aanmelding:      Vóór 28 april 2025

Inhoud MED-EL koffietafel bijeenkomst

Tijdens de MED-EL koffietafel bijeenkomst maken deelnemers kennis met andere Nederlandse MED-EL CI-gebruikers. Het team van MED-EL in Nederland geeft op deze dag informatie over alle beschikbare ondersteuningsportalen die MED-EL voor haar CI-dragers beschikbaar heeft. Ook komen de laatste nieuwtjes langs en passeren de mogelijkheden van een CI de revue.

Een belangrijk onderdeel is het delen van praktische tips, ervaringen en hoorreizen met elkaar. Immers de persoonlijke reis en de ervaringen van de deelnemers zijn net zo waardevol voor anderen als voor henzelf.

MED-EL roept CI-gebruikers om samen de MED-EL familiedag te beleven en het team kijkt ernaar uit om deelnemers te mogen verwelkomen. 

Wanneer:           vrijdag 16 mei 2025, 14:00 – 17:00

Waar:                  Utrecht (exacte locatie te bepalen na inschrijving)

Kosten:               Gratis

Aanmelding:      Vóór 28 april 2025

aanmelden MED-EL koffietafelbijeenkomst

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Adelante organiseert maandelijkse online sessies over tinnitus – Schrijf in!

17 juli 2025 | Adelante organiseert tot eind dit jaar elke maand een gratis online vraag-en-antwoordsessie over tinnitus. De [...]

BB Hearing, Battery Benelux en HearPlanet verder onder BB Synergy B.V.

15 juli 2025 | Vanaf juli 2025 zijn BB Hearing, Battery Benelux en HearPlanet samengebracht onder één bedrijfsstructuur: BB [...]

Studiedag over zinnige hoorzorg en cochleaire implantatie op 13 september in Den Bosch

14 juli 2025 | Op zaterdag 13 september 2025 organiseert Stichting OPCI samen met drie CI-fabrikanten een studiedag in [...]

Wat kijken naar abstracte kunst ons leert over horen en verstaan

13 juli 2025 | Als we naar abstracte kunst kijken, geeft ons brein betekenis aan wat we zien. Iedereen [...]