Informatiebijeenkomst over cochleaire implantaten

19 september 2017
Auteur: Rene van der Wilk
Leestijd: 1 min

Kom meer te weten over CI en stel je vragen aan CI gebruikers

Wil je meer weten over zware slechthorendheid en over de mogelijkheden als hoorapparaten alleen niet meer volstaan? Ben je benieuwd naar cochleaire implantaten en heb je vragen aan cochleair implantaat (CI -) gebruikers? Dan ben je van harte welkom om deel te nemen aan een informatiebijeenkomst over CI georganiseerd door fabrikant Cochlear. De eerst volgende bijeenkomst is op woensdag 27 september in Utrecht.

De bijeenkomsten  van Cochlear zijn gericht op brede neutrale voorlichting over: ervaringen met CI, technische achtergronden en ontwikkelingen, randapparatuur en andere mogelijkheden. Er zijn uiteraard geen kosten verbonden aan de deelname.

Je wordt verwelkomd door ervaringsdeskundigen die een CI dragen en een expert van Cochlear. Bij hen kun je met alle vragen terecht.

De ervaringsdeskundigen vertellen over hun situatie, CI traject, operatie en hoe het is om met een CI te leven. Waar kun je terecht voor onderzoek, wat kun je verwachten? Verder is er volop ruimte om je vragen te stellen en ervaringen te delen met andere aanwezigen.

De audiologisch specialist zal vertellen over de werking van ons gehoor, de werking van CI, combinatie met een hoortoestel, sparen van restgehoor, gebruik van hulpapparatuur, verschillende keuzemogelijkheden etc.

Na afloop van de bijeenkomst is er ruim gelegenheid om verder te praten met elkaar en eventueel verdiepende vragen te stellen.

cochleair implantatie informatie bijeenkomsten

Informatiebijeenkomst – datum, plaats en voorzieningen

Onderstaand vind je de tijd en locatie van de komende bijeenkomst. De locatie is goed bereikbaar met openbaar vervoer en met de auto. Op locatie zijn ringleiding, schrijftolk , koffie en thee aanwezig.

Datum Tijd Plaats Aanmelden
Woensdag 4 oktober 2017 13:00 – 15:00 uur Tilburg Klik hier om u aan te melden

Dinsdag 24 oktober 2017

19:00 – 21:00 uur

Utrecht  Klik hier om u aan te melden

Aanmelden cochleair implantatie informatiebijeenkomst

Aanmelding is noodzakelijk vanwege een beperkt aantal plaatsen. Uiteraard mag u iemand meenemen. U kunt zich aanmelden via bovenstaande links. U ontvangt daarna een bevestigingsmail. Als u die niet binnen enkele minuten hebt ontvangen, controleer dan uw spamfilter of de map Ongewenste e-mailberichten. Hebt u geen bevestigingsmail ontvangen of heeft u andere vragen of opmerkingen? Dan kunt u contact opnemen met Aida Tursic, Cochlear audiologie specialist, telefoonnummer: 06 27 34 71 87e-mail: atursic@cochlear.com

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Abonnement op opties in hoortoestellen: betalen per maand

30 maart 2023 | Deze week besteedde het programma Radar aandacht aan opties in auto’s die steeds vaker als [...]

Informatiebijeenkomsten cochleair implantaten – april 2023

29 maart 2023 | Benieuwd wat een cochleair implantaat voor u of voor uw kind kan betekenen? Ook in [...]

Cochleair implantaat heeft negatief effect op waarneming prosodie in een vreemde taal

28 maart 2023 | Marita Everhardt deed de afgelopen jaren onderzoek naar het leren van een vreemde taal door [...]

Boek Gezien en Gehoord biedt inspiratie voor werknemer en werkgever

22 maart 2023 | Het recent verschenen boek Gezien en Gehoord biedt inspiratie voor mensen met een auditieve of [...]