Doe mee aan onderzoek naar de impact van het Coronavirus op Tinnitus

9 mei 2020
Auteur: Rene van der Wilk
Leestijd: 1 min

Onderzoekers van het Universitair Ziekenhuis Antwerpen, de Anglia Ruskin University, de Nottingham University en de British Tinnitus Association willen graag weten wat de impact is van het Coronavirus op tinnitus. Zij roepen mensen met tinnitus op mee te doen aan hun onderzoek. Dat kunt u doen door het invullen van een enquête.

Ongekende tijd van onzekerheid

De Corona-pandemie beïnvloedt de levens van miljoenen mensen over de hele wereld en verstoort de normale gezondheidszorg, de economische activiteit en de normale sociale omgang. Het is een ongekende tijd van onzekerheid en daarom willen de onderzoekers begrijpen hoe de Coronavirus-pandemie u en uw vermogen om met tinnitus (oorsuizen) en/of gehoorverlies om te gaan beïnvloedt. De enquête is bedoeld voor volwassenen van 18 jaar en ouder.

Antwoord op vragen

De onderzoekers hopen antwoorden te krijgen op de volgende vragen:

  • – Welke ondersteuning nuttig kan zijn om toegenomen emoties van angst en vrees beheersbaar te maken.
  • – Welke online hulpmiddelen werken/ontbreken voor ondersteuning wanneer iemand geïsoleerd is
  • – Welke manieren werken het beste om met tinnitus om te gaan voor de meeste mensen

De onderzoekers zijn u zeer dankbaar als u even de tijd wilt nemen om deze anonieme enquête in te vullen. Het invullen zal ongeveer 10 minuten duren. Alle verzamelde informatie wordt gecodeerd en alleen bekeken door het onderzoeksteam.

Klik hier om de enquête te starten.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Abonnement op opties in hoortoestellen: betalen per maand

30 maart 2023 | Deze week besteedde het programma Radar aandacht aan opties in auto’s die steeds vaker als [...]

Informatiebijeenkomsten cochleair implantaten – april 2023

29 maart 2023 | Benieuwd wat een cochleair implantaat voor u of voor uw kind kan betekenen? Ook in [...]

Cochleair implantaat heeft negatief effect op waarneming prosodie in een vreemde taal

28 maart 2023 | Marita Everhardt deed de afgelopen jaren onderzoek naar het leren van een vreemde taal door [...]

Boek Gezien en Gehoord biedt inspiratie voor werknemer en werkgever

22 maart 2023 | Het recent verschenen boek Gezien en Gehoord biedt inspiratie voor mensen met een auditieve of [...]