Directeur Marco Veenhuis neemt afscheid

29 oktober 2019
Auteur: Rene van der Wilk
Leestijd: 1 min

Marco Veenhuis legt per 1 november zijn taken neer als General Manager van Veenhuis Medical Audio. Richard Zoetemelk neemt zijn taken over. Zoetemelk is sinds de fusie van Widex en Sivantos eerder dit jaar algemeen directeur geworden van de gehele WS Audiology (WSA) organisatie in de Benelux.

Marco Veenhuis neemt afscheid

Scheidend directeur Marco Veenhuis

In goed overleg

Marco Veenhuis heeft zijn stap om afscheid te nemen in goed overleg gezet. In 2016 verkocht hij Veenhuis Medical Audio aan Widex A/S. Daarna volgde de fusie tussen Widex en Sivantos. Marco Veenhuis was al na de verkoop van zijn bedrijf van plan in één van de komende jaren afscheid te nemen. De fusie heeft ervoor gezorgd dat Marco Veenhuis zijn stap nu reeds zet.

Begrip in hoorbranche

De familie Veenhuis is al decennia een begrip in de hoorbranche. Marco en zijn vader hebben een bepalende rol gespeeld in het vormgeven van de Nederlandse markt voor audiologische hulpmiddelen. Het bedrijf was voor de verkoop jarenlang zelfstandig importeur van Widex hoortoestellen, Otometrics audiologische apparatuur en een aantal decennia geleden ook van de hoortoestellen van Phonak.

 

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Starkey Evolv AI 2400 CIC: zeer klein en discreet te dragen hoortoestel mét Bluetooth

21 september 2023 | Hele kleine hoortoestellen die volledig in de gehoorgang zijn te dragen bestaan alweer geruime tijd. [...]

Hoorexpert organiseert regionale open dag over toegankelijkheid

13 september 2023 | Tussen 2 tot en met 7 oktober 2023 vindt de Week van de Toegankelijkheid plaats. [...]

Online informatiebijeenkomst over het Cochlear Osia-systeem

10 september 2023 | Wilt u graag meer te weten komen over hooroplossingen via beengeleiding en de mogelijkheid van [...]

Multistreamsysteem Signia IX platform richt zich op meerdere sprekers tegelijkertijd

7 september 2023 | Signia lanceert in september haar nieuwste Integrated Xperience (IX) platform. Onderdeel van het nieuwe platform [...]