Banenmarkt voor slechthorenden en doven

13 januari 2020
Auteur: Rene van der Wilk
Leestijd: 1 min

Ben je slechthorend, doof of auditief beperkt? En op zoek naar een leuke werkgever met een nog leukere baan? Kom dan naar de 2e banenmarkt die Stichting Slakkenhuis organiseert.

Waar: Bibliotheek Rotterdam, Rotterdam
Wanneer: dinsdagmiddag 11 februari 2020
Tijd: 13.00 – 15.30 uur

Vanwege privacy redenen worden er tijdens de banenmarkt geen foto’s gemaakt.

banenmarkt stichting slakkenhuis 2020

Wat kun je verwachten?

Stichting het Slakkenhuis heeft inmiddels 15 werkgevers bereid gevonden om aanwezig te zijn met een ‘stand’. Een paar bekenden van afgelopen jaar maar ook een groot aantal nieuwe werkgevers! Sommige werkgevers hebben een concrete vacature, andere werkgevers staan ‘open’ voor potentiële werknemers met een auditieve beperking. Kortom, op een laagdrempelige wijze contact leggen met een werkgever. Van enkel je CV achterlaten, tot een gezellig praatje of ‘speeddate’ sollicitatiegesprek toe.

Geen garanties, maar
wel een serieuze kans

De werkgevers kunnen niet iedereen een baan geven, maar willen wel tijd
beschikbaar stellen om een serieus gesprek met je aan te gaan.

Aanmelden

Stichting Slakkenhuis wil op voorhand een indicatie hebben hoeveel personen er komen. Dat is handig voor de catering om te weten!
Voor meer informatie over deze banenmarkt en aanmelden klik hier.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Abonnement op opties in hoortoestellen: betalen per maand

30 maart 2023 | Deze week besteedde het programma Radar aandacht aan opties in auto’s die steeds vaker als [...]

Informatiebijeenkomsten cochleair implantaten – april 2023

29 maart 2023 | Benieuwd wat een cochleair implantaat voor u of voor uw kind kan betekenen? Ook in [...]

Cochleair implantaat heeft negatief effect op waarneming prosodie in een vreemde taal

28 maart 2023 | Marita Everhardt deed de afgelopen jaren onderzoek naar het leren van een vreemde taal door [...]

Boek Gezien en Gehoord biedt inspiratie voor werknemer en werkgever

22 maart 2023 | Het recent verschenen boek Gezien en Gehoord biedt inspiratie voor mensen met een auditieve of [...]