Aankondiging: online informatiebijeenkomsten cochleair implantaten Oticon Medical | 1e half jaar 2021

23 februari 2021
Auteur: Rene van der Wilk
Leestijd: 1 min

Oticon Medical kondigt een nieuwe reeks online bijeenkomsten aan voor de eerste helft van 2021. De bijeenkomsten zijn gericht op kandidaat CI-dragers die zich graag goed willen oriënteren op de keuze van een cochleair implantaat. Inmiddels heeft Oticon Medical ook via deze weg al vele kandidaat CI-dragers heeft kunnen voorzien van informatie over het cochleaire implantaatsysteem van Oticon Medical. U kunt zich nu reeds voor de nieuwe bijeenkomsten inschrijven.

online bijeenkomsten oticon medical 1e helft 2021

Transparante informatie

Om geïnteresseerden zo optimaal en transparant mogelijk te informeren over cochleaire implantaten, heeft Oticon Medical de heer Henk van Rees uitgenodigd, die de kijkers meeneemt in de wereld van cochleaire implantatie en alles wat daarbij komt kijken. Henk van Rees is vertegenwoordiger en ervaringsdeskundige van het onafhankelijke platform OPCI (Onafhankelijk Platform Cochleaire Implantatie). Daarnaast deelt Serge Kriek, de Productspecialist CI van Oticon Medical, alle informatie over het Neuro 2-systeem.

Schrijftolk

De informatiebijeenkomsten worden ondersteund door een schrijftolk.

Inschrijven

U kunt zich inschrijven op een van onderstaande data door op de knop eronder te klikken. (Inschrijven per mail kan ook. Stuur dan een mail naar info-nl@oticonmedical.nl en vermeldt daarbij de datum en tijd dat u wilt deelnemen.)

Donderdag 18 maart 2021, 10:00 – 11:00 uur

schrijf in klein

Donderdag 18 maart 2021, 19:30 – 20:30 uur

schrijf in klein

Donderdag 22 april 2021, 10:00 – 11:00 uur

schrijf in klein

Donderdag 22 april 2021, 19:30 – 20:30 uur

schrijf in klein

Donderdag 20 mei 2021, 10:00 – 11:00 uur

schrijf in klein

Donderdag 10 juni 2021, 10:00 – 11:00 uur

schrijf in klein

Donderdag 1 juli 2021, 10:00 – 11:00 uur

schrijf in klein

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Informatiebijeenkomsten cochleair implantaten – april 2023

29 maart 2023 | Benieuwd wat een cochleair implantaat voor u of voor uw kind kan betekenen? Ook in [...]

Cochleair implantaat heeft negatief effect op waarneming prosodie in een vreemde taal

28 maart 2023 | Marita Everhardt deed de afgelopen jaren onderzoek naar het leren van een vreemde taal door [...]

Boek Gezien en Gehoord biedt inspiratie voor werknemer en werkgever

22 maart 2023 | Het recent verschenen boek Gezien en Gehoord biedt inspiratie voor mensen met een auditieve of [...]

Stichting SEMH: nieuwe partij voor kwaliteitsbewaking hoorhulpmiddelenzorg | Professional

20 maart 2023 | Interview met SEMH-directeur René Ungerer   De kwaliteit van de hulpmiddelenzorg in Nederland wordt bewaakt. [...]