Header image
De website voor informatie over het gehoor
line decor
  
line decor

 
 
 


 

Phonak introduceert subliem mini achter-het-oor toestel


door: R.G.H. van der Wilk

datum: 11 maart 2006

De Zwitserse kwaliteitsfabrikant van hoortoestellen, Phonak, heeft recent de microSavia geïntroduceerd.
De microSavia behoort tot de kleinste achter-het-oor toestellen momenteel op de markt en is zo ontworpen dat het toestel geheel achter het oor verdwijnt. Het toestel is niet alleen klein, maar bevat tevens de laatste audiologische technieken momenteel voorhanden.

microSavia
Zo kent het toestel geavanceerde directionele technieken, waarmee de het toestel zich automatisch richt op de spreker. Ook achtergrondlawaai wordt automatisch onderdrukt. Hierdoor weet het toestel een optimaal verstaan van spraak te bereiken in zeer uiteenlopende situaties.
Het toestel is zeer comfortabel te dragen, geeft een zeer natuurlijk geluidsbeeld door de zogeheten 'open aanpassing', en irritant windruis wordt eveneens onderdrukt.
Door de gunstige plaatsing van de microfoons is het voor de gebruiker makkelijker geluiden te lokaliseren. Dit geeft de gebruiker op zijn beurt een betere oriëntatie in de ruimte. Voor meer informatie over dit fraaie product kunt u kijken op www.phonak.nl.

 

 

   
      Copyright HOorzaken 2000-2013. Alle rechten voorbehouden. Contact Sitemap Disclaimer